Türkiye merkezli Amazon Prime Alışveriş Festivali başladıAmazon Prime Alışveriş Festivali LOG Tasarım

Alışveriş devi Amazon, Prime Alışveriş Festivali için başlangıcı bugün itibarıyla yaptı. Firma birçok üründe indirim gerçekleştirdi.

18 – 25 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak “Hayalini kurduğunuz fırsatlar” mottolu Amazon Prime Alışveriş Festivali kapsamında burada indirime giren ürünler, aylık sadece 7,90 TL fiyatı bulunan Prime aboneliği ile elde edilebiliyor. Festival kapsamında ürünlerde elde edilecek indirimler yanında tüketiciler, Prime üzerinden yaptıkları alışverişlerde hediye ürünler ve Amazon hediye kartları da kazanabilecek. Amazon Prime üyeleri halen bilmeyenler için her zaman bedava ve hızlı kargo, Prime video üzerinden film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanıyor. Prime abonelerine aylık bir adet ücretsiz Twitch aboneliği veriliyor ve aynı zamanda zaman zaman güzel ücretsiz oyunlar ve oyun içi eşyalar dağıtılıyor. Prime Alışveriş Festivali kapsamındaki indirimlerden Prime’ın 30 günlük deneme sürümü üzerinden yararlanılabildiği aktarılıyor.

Konu hakkında Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott daha önce “Yılın en büyük alışveriş etkinliği ile Prime üyelerimize tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Bu dönemde evini yenilemek isteyenden elektronik tutkunlarına, çocuklarını sevindirmek isteyenlerden ihtiyaçlarını uygun fiyata alıp tasarruf yapmak isteyenlere, herkes Amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen ürün ve indirimleri bulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu haftayı gerçek bir festivale döndürmek için de sadece müşterilerimize hayallerindeki ürün ve indirimleri değil, hayallerindeki deneyimlere de kavuşma fırsatı sunalım istedik. Kampanya dönemi boyunca her kitleden müşterimizin, hayatında ancak bir kez yakalayabileceği bir fırsat sunuyoruz ve hayallerindeki ünlülerle tanışıp birlikte unutulmaz bir zaman geçirmeyi vadediyoruz.” demişti.

Amazon Prime Alışveriş Festivali yanında bu da ilginizi çekebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More

Leave Your Comments

Your email address will not be published.

Copyright 2011-2021. All Rights Reserved