Togg, sedan yerli otomobil modeli özelinde paylaştı: “Yüz yüze mi görüşsek?”Togg yerli otomobil

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, bugün Twitter’dan yaptığı bir paylaşım ile ses getirmeyi başardı.

Togg imzalı ilk yerli otomobil modeli SUV formunda olacak ve bir aksilik olmazsa kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınacak. Resmi satış fiyatı halen açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023’ün ilk yarısında yollara çıkarılması hedefleniyor. En son burada izleyebileceğiniz kısa test görüntüleri ile ses getiren yollara çıkarılacak ilk SUV araç sonrasında bugün, Twitter’dan “Yüz yüze mi görüşsek?” paylaşımı yapıldı ve buna yukarıdaki fotoğraf eklendi. Bunun arkasında tam olarak ne olduğu henüz bilinmiyor ancak Togg yakında detaylarına burada yer verdiğimiz geliştirme aşamasındaki sedan otomobil ile herkese açık bir gösterim yapacak gibi görünüyor. Bu araç ilk defa ABD merkezli CES 2022 kapsamında görücüye çıkarılmıştı.

Togg kısa süre önce önemli bir açıklama ile bir kez daha çok ses getirmişti. Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ilk aracın 1 milyon TL’nin üstünde olması “beklenen” fiyatı hakkında şunları aktarmıştı: “Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.” CEO ayrıca “Şu ana kadar gelen geri bildirimlere baktığımızda ilgi yüksek. O noktaya geldiğimizde bunların ne kadarı satışa dönüşür, zamanı geldiğinde göreceğiz. Hiçbir profesyonel şirket trafiğe nisanda, martta ya da şubatta çıkacak bir araç için şimdiden fiyat veremez, vermez, vermemeli.

Fiyatı pazar belirler. Dolayısıyla zamanı geldiğinde biz de kendimizi o pazarda konumlandıracağız. Bizim söylemimiz ve iddiamız şu, kimlerden pazar payı alacağımızı biliyoruz. Pazarda aracımızın hangi segmentte konumlandırılacağını biliyoruz ve onların içerisinde rekabetçi olacağız diyoruz.açıklamasında bulundu.

#USECASEMobility®️ #YeniLigeYolculuk #Togg pic.twitter.com/N6mZTN8d57

— Togg (@Togg2022) July 18, 2022

Togg imzalı yerli otomobil yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Read More

Leave Your Comments

Your email address will not be published.

Copyright 2011-2021. All Rights Reserved