MasterChef kim elendi, kim gitti?

TV8’in her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan yemek yarışması MasterChef Türkiye’de heyecan bu akşam ekranlara gelen bölümle devam etti. Dördüncü sezonuyla da büyük ilgi gören MasterChef Türkiye’de bu akşam bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. Peki 19 Aralık Pazar günü itibariyle MasterChef’te kim elendi?

MasterChef kim elendi, kim gitti? İşte MasterChef'te elenen isim

MasterChef Türkiye’nin son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. Hafta boyunca düzenlenen yarışmaların sonucunda elenen isim belli oldu…

MASTERCHEF ELEME POTASINDAN KİMLER ÇIKTI?

TV8 ekranlarında yayınlanan kritik eleme gecesi mücadelesi potada yer alan Mert, Araz, Eren hazırladığı ürünlerin değerlendirilmesi sonrasında Mehmet, Danilo ve Somer şefler 3 yarışmacının ürünlerini puanladı

İlk etabın puan durumu şöyle;

MERT: 17

EREN: 23

ARAZ: 17

Bu sonuçla Eren ilk etabı en yüksek puanı alarak 1. tamamladı.

MASTERCHEF KİM ELENDİ – KİM GİTTİ?

Acun Ilıcalı yapımcılığında 19 Aralık 2021 Pazar günü TV8 ekranlarında izleyicilerin evlerine konuk olan MasterChef 2021 son bölümde Eren’in en başarılı ürünü hazırlaması sonrasında, eleme potasında mücadele eden Mert, Eren ve Araz arasından veda edecek ismin belirleneceği kritik 2. eleme oyunu safhasına geçildi.

Danilo Şef tarafından hazırlanan tabağı en az başarılı yaparak en düşük puanı alacak olan yarışmacı bu hafta masterchef’e veda eden isim oldu.Danilo Şef’in hazırladığı ürünün Mehmet, Danilo ev Somer Şefler tarafından tadılması sonrasında eleme adaylarının aldığı puanlar belli oldu ve en düşük puanı alan Araz bu hafta MasterChef’e veda eden isim oldu.

Read More

Leave Your Comments

Your email address will not be published.

Copyright 2011-2021. All Rights Reserved