PlayStation 5’te yazılım güncellemesi için beta kayıt süreci başladı; işte detaylarPlayStation 5

Sony, PlayStation 5 için büyük bir yazılım güncellemesi paylaşmaya hazırlanıyor. Sony tarafından yapılan duyuruya göre şirket, PlayStation 5 için bir beta kayıt sürecini başlattı.

Kullanıcılar beta sürecine kayıt yaptırarak en yeni özellikleri final sürümünden önce konsollarında deneyebilecek. PlayStation 5’e sahipseniz PlayStation internet sayfasına giderek beta programına kayıt yaptırabilirsiniz. Kullanıcılar sayfanın üst kısmında ”Şimdi Kaydolun” tuşuna bastıktan sonra PlayStation Network ID hesaplarıyla oturum açmaları gerekiyor. Bu işlemlerin ardından kullanıcılar beta sürecine katılabiliyor. Sony, beta sürecine dahil olan kullanıcılara sistem yazılımının nasıl indirileceği hakkında daha fazla ayrıntı içeren e-posta göndereceğini belirtiyor. Kayıtların şu anda ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, Almanya ve Fransa’daki 18 yaş ve üstü kullanıcılar için geçerli olduğu ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 5 kullanıcıları beta güncellemesiyle yenilikleri önceden deneyebilecek

Beta sürecine kayıt yaptıran kullanıcıların yeni yazılım güncellemesi paylaşıldığında tekrardan kayıt yaptırmasına ihtiyacı bulunmuyor. Oyun konsolu için indirmeye sunulan güncelleme beta aşamasında olduğu için çeşitli hataları barındırma ihtimali bulunuyor. Bu sebeple PlayStation 5 kullanıcılarının bu durumun farkında olarak güncellemeyi yüklemeleri gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor

Read More

Leave Your Comments

Your email address will not be published.

Copyright 2011-2021. All Rights Reserved